Lapa ir izstrādes stadijā

Par mums  


Mēs lepojamies, ka VISI KOPĀ balstām Latvijas ekonomikai svarīgu nozari – kokapstrādi!

SIA „Arko grupa” ir dibināta 1993. gadā, noslēdzot ekskluzīvas pārstāvniecības līgumus ar trim visā pasaulē kokapstrādes nozarē labi pazīstamām firmām WEINIG, EISENMANN un LEITZ.

LEITZ apvieno pieredzi ar inovāciju, augstu kvalitāti ar ražošanas efektivitāti. EISENMANN žāvēšanas kameras - drošas darbībā, vienkāršas apkalpošanā, tās nodrošina zemas ekspluatācijas izmaksas. Kokapstrādē visiem labi pazīstami zīmoli WACO, GRECON, DIMTER, RAIMANN, LUXSCAN tagad ir atrodami zem viena nosaukuma - WEINIG. WEINIG firmu profesionālā pieredze un kompetence ir pieejama arī Latvijā - Arko Grupa SIA, un to ir atzinuši un izmanto daudzi Latvijā pazīstami ražotāji.

Mūsu darbinieki ir profesionāļi ar praktiskā darba pieredzi kokapstrādes un mēbeļu industrijā. Zināšanas ir iegūtas Latvijas un Vācijas vidējās un augstākajās speciālajās mācību iestādēs, kā arī papildinātas kursos un studijās Vācijā. Lielu atbalstu izaugsmē ir sniegušas arī partnerfirmas, daloties teorētiskajā un praktiskajā pieredzē.

Mūsu organizētie semināri un pieredzes apmaiņa ir devuši impulsus daudziem uzņēmējiem, domājot par tālāko uzņēmumu attīstību. Kopējiem spēkiem ir rasti jauni risinājumi uzņēmumu ražošanas efektivitātes celšanai, ražīguma kāpināšanai un, kas pēdējā laikā kļūst arvien aktuālāk - ekonomiskai izejmateriāla izmantošanai.

Strādāt klientu vajadzībām - tas ir darbs, kuru ik dienu mēs cenšamies paveikt ar vislielāko atbildību un atdevi, lai prieks par rezultātu būtu visiem!

Pārstāvam Latvijā

Weinig Group
www.weinig.com

Leitz
www.leitz.org

rea jet
www.rea-jet.com

© SIA "ARKO Grupa", 2009 | Tālrunis: 67387451 | Fakss: 67387450 | E-pasts: info@arko.lv

Mājas lapu izstrāde